loadingimg

Wczytuję dane...
O FIRMIE

Witamy w pierwszym sklepie internetowym w Europie dedykowanym wyłącznie sprzedaży dmuchańców oraz sprzętu do organizacji rozrywki dla dzieci i dorosłych!

Tylko u nas znajdziecie Panstwo największy wybór rodzajów i modeli dmuchańców, od najprostszych rozwiązań po duże wielofunkcyjne urządzenia, od modeli z ograniczoną grafiką po bardzo zaawansowane dmuchańce z pełnym malowaniem cyfrowym.

... TYLKO U NAS NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU! Sprawdźcie Państwo ofertę i porównajcie ...

W przypadku większych zamówień istnieje dalsza możliwość negocjacji ceny!

 

Produkcja dmuchańców, sal i placów zabaw


Od wielu lat jesteśmy producentem dmuchańców, sal i placów zabaw, charakteryzujących się najwyższą jakością i niezwykle starannym wykonaniem, z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Wychodząc naprzeciw organizatorom imprez dla dzieci, a także klientom indywidualnym, uruchomiliśmy sklep internetowy E-dmuchance.eu, w którym znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju konstrukcji dmuchanych.


W asortymencie posiadamy dmuchane zamki, zjeżdżalnie, poduchy do skakania, a także nowoczesne urządzenia do rywalizacji, które mogą stanowić idealne wyposażenie sal zabaw, parków rozrywki czy przedszkoli. Nasza oferta obejmuje zarówno proste konstrukcje, jak również wielofunkcyjne urządzenia zabawowe, posiadające praktyczne zadaszenia chroniące przed deszczem oraz pełne malowanie cyfrowe.


Najwyższej jakości dmuchańce dla najmłodszych


Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zorganizować przyjęcie urodzinowe, kinderbal czy dziecięcą imprezę w plenerze, w sklepie E-dmuchance.eu, oferujemy urządzenia, które wprawią w zachwyt każdego malucha, bez wyjątku. Jako doświadczony producent posiadający w swojej ofercie najwyższej jakości dmuchańce, doskonale wiemy, jak dostarczyć dzieciom radości i zapewnić im beztroską zabawę na długie godziny.


Nasz asortyment obejmuje przede wszystkim różnego rodzaju konstrukcje dmuchane, takie jak zamki, zjeżdżalnie, parki wodne, namioty oraz poduchy do skakania. Zostały one wyprodukowane przy użyciu najwyższej klasy wytrzymałego materiału PVC, gwarantując dzieciom nie tylko kreatywną, ale i w pełni bezpieczną zabawę. W ofercie posiadamy dmuchańce, które idealnie sprawdzą się w trakcie imprez odbywających się w plenerze, ale jesteśmy w stanie zaproponować również urządzenia, które pozwolą na budowę wewnętrznej sali zabaw. Asortyment naszej firmy jest nieustannie poszerzany o coraz to nowe rodzaje produktów oraz wzory, które są inspirowane trendami panującymi w przemyśle rozrywkowym i zabawkowym.


Zajmując się produkcją placów zabaw, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne znaczenie ma kwestia bezpieczeństwa, dlatego wszystkie nasze urządzenia przechodzą szereg badań i są certyfikowane przez Laboratorium SGS w Chinach. Dmuchańce tworzymy wyłącznie przy użyciu trwałych i wytrzymałych surowców, spełniających standardy produkcji w USA i Europie.


Jak wygląda produkcja dmuchańców i placów zabaw?


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferujemy wszystkim klientom szereg urządzeń umożliwiających kompleksowe wyposażanie sal zabaw i aranżowanie parków rozrywki.


Produkcja placów zabaw jest jedną z naszych głównych specjalności i zarazem wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i maksymalnym zaangażowaniem. Wszystkie urządzenia produkujemy w Chinach, gdzie posiadamy trzydziestoosobową grupę projektantów i liczący ponad trzystuosobowy zespół produkcyjny. Do tworzenia dmuchańców wykorzystujemy najnowszej generacji urządzenia, które umożliwiają nam produkcję nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych konstrukcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa praktycznie każde urządzenie, zgodnie z dostarczoną specyfikacją.


Nasze wyroby są starannie badane, a następnie poddawane certyfikacji przez laboratorium SGS w Chinach, dzięki czemu spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa. Produkcja i budowa sal zabaw odbywa się według ściśle obowiązujących norm i odpowiednich rozwiązań technologicznych.

Poniżej prezentujemy kilka standardów, implementowanych w trakcie produkcji naszych urządzeń:


  • materiał PVC 0,55, gramatura 630 g/m2, dwie powłoki zewnętrzne oraz jedna wzmacniająca z siatki,
  • powłoka wewnętrzna 1300D PVC,
  • wzmocnienia w miejscach narażonych na wzmożone użytkowanie (podłoga, mocowanie zabawek, itp.),
  • zabezpieczenie przed nieprzewidzianym ubytkiem powietrza w razie braku zasilania oraz wzmocnione suwaki do deflacji urządzenia,
  • podwójne szycie na całości; potrójne i poczwórne wszędzie tam, gdzie występuje zwiększone ryzyko narażenia na intensywne zużycie,
  • mocowania D-ringi, zgodnie z normą EN 14960,
  • nadruki wykonane technologią cyfrową, posiadające powłoki ochronne zabezpieczające przed blaknięciem i ścieraniem farby.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę urządzenia są gotowe do użytku na podstawie atestu międzynarodowego lidera w certyfikacji, firmy SGS. Ponadto, dmuchańce oraz place i sale zabaw posiadają certyfikaty przyznane przez niezależną jednostkę badawczą TUV Nord.


Każde z urządzeń jest objęte 24-miesięczną gwarancję i posiada w komplecie zestaw naprawczy, obejmujący klej, łatki oraz instrukcję obsługi w języku polskim.... zapraszamy do sklepu do zapoznania się z pełną ofertą


Jeśli nie będziecie Państwo zadowoleni z urządzenia gwarantujemy pełny zwrot pieniędzy!ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW I KONTAKTU Z NAMI!