loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej strony poprzedni
następny

DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA PRZYJACIELE

Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 60 dni

Waga produktu: 105 kg

Gwarancja: 24 miesięcy

KUP TERAZ!
Cena: netto: 10500,00
Cena: brutto: 12915,00 PLN
*cena netto / brutto
  • Opis produktu

W zestawie odpowiednia ilość dmuchaw

Urządzenie wykonane z materiału PVC 0.45, gramatura - 559g / m.kw, 2 powłoki zewnętrzne, 1 powłoka wzmacniająca z siatki.

Powłoka wewnętrzna 1300D PVC 

Wzmocnienia w całym urządzeniu w miejscach narażonych na wzmożone użytkowanie (podłoga, mocowania zabawek).

Zabezpieczenie przed gwałtownym ubytkiem powietrza w razie braku zasilania, szybka deflacja tylko po otwarciu otworów deflacyjnych przez pracownika obsługi. 

Podwójne szycie na całym urządzeniu. Szwy zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych. Nadruk cyfrowy, powłoka ochronna na nadruku zabezpieczająca przed blaknięciem i schodzeniem farby. 

Wszyte wzmocnione suwaki do deflacji urządzenia, dodatkowo klapy zabezpieczające suwaki zapinane na mocne rzepy. Czas deflacji urządzenia zgodny z normą EN 14960. 

Mocowania D-ringi zgodnie z normą EN 14960

Test SGS na zgodność z normą EN 14960 - nie wymagane jakiekolwiek testowanie i wystawianie dodatkowych zaświadczeń w Polsce przy zakupie. Sprzęt gotowy do użycia na podstawie załączonego certyfikatu renomowanego światowego lidera w certyfikacji, firmy SGS. 

Certyfikaty: TUV na materiał PVC plato, SGS na pokrycie elementów farbą zgodne z EN71, Intertek na niepalność materiału PVC, SGS na wytrzymałość nici użytych do szycia, Matrix Test Labs na zgodność dmuchaw powietrza z normą EN 61000-6-3. 

Zestaw naprawczy: klej, łatki, instrukcja obsługi.

Urządzenie zapakowane w big bag 0.45 PVC z uchwytami do łatwego przenoszenia. 

Gwarancja 12 miesięcy.