loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej strony poprzedni
następny

DMUCHANY TOR PRZESZKÓD MAŁPKI

Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 60 dni

Waga produktu: 170 kg

Gwarancja: 24 miesięcy

KUP TERAZ!
Cena: netto: 15640,00
Cena: brutto: 19237,20 PLN
*cena netto / brutto
  • Opis produktu

TOR PRZESZKÓD MAŁPKI. Wielofunkcyjny tor przeszkód do zabawy. Wbudowane następujące atrakcje –  ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia, tuba tunel, powierzchnia do skakania. Nowoczesny design, bardzo kolorowe urządzenie przyciągające wzrok, nadruk cyfrowy. Świetne do współzawodnictwa i zabawy.

W zestawie 1 dmuchawa x 1500 Wat

Urządzenie wykonane z materiału PVC 0.55, gramatura - 630g / m.kw, 2 powłoki zewnętrzne, 1 powłoka wzmacniająca z siatki.

Powłoka wewnętrzna 1300D PVC 

Zabezpieczone zaszyte szwy na podłodze, całkowicie osłonione przed działaniem tarcia. Wzmocnienia w całym urządzeniu w miejscach narażonych na wzmożone użytkowanie (podłoga, mocowania zabawek).

Zabezpieczenie przed gwałtownym ubytkiem powietrza w razie braku zasilania, szybka deflacja tylko po otwarciu otworów deflacyjnych przez pracownika obsługi. 

Podwójne szycie na całym urządzeniu, potrójne i poczwórne szycie w obszarach narażonych na intensywne zużycie. Nadruk cyfrowy, powłoka ochronna na nadruku zabezpieczająca przed blaknięciem i schodzeniem farby. 

Wszyte wzmocnione suwaki do deflacji urządzenia, dodatkowo klapy zabezpieczające suwaki zapinane na mocne rzepy. Czas deflacji urządzenia zgodny z normą EN 14960. 

Mocowania D-ringi zgodnie z normą EN 14960

Test SGS na zgodność z normą EN 14960 - nie wymagane jakiekolwiek testowanie i wystawianie dodatkowych zaświadczeń w Polsce przy zakupie. Sprzęt gotowy do użycia na podstawie załączonego certyfikatu renomowanego światowego lidera w certyfikacji, firmy SGS. 

Certyfikaty: TUV na materiał PVC plato, SGS na pokrycie elementów farbą zgodne z EN71, Intertek na niepalność materiału PVC, SGS na wytrzymałość nici użytych do szycia, Matrix Test Labs na zgodność dmuchaw powietrza z normą EN 61000-6-3. 

Zestaw naprawczy: klej, łatki, instrukcja obsługi.

Urządzenie zapakowane w big bag 0.55 PVC z uchwytami do łatwego przenoszenia. 

Gwarancja 24 miesiące.