Dmuchane reklamy

Zastanawiasz się, jak skutecznie wyróżnić swoją markę spośród konkurencji? Chcesz przykuć uwagę potencjalnych klientów i zaistnieć w ich świadomości, wywołując pozytywne skojarzenia? Postaw na nowoczesną reklamę – nasze dmuchańce ułatwią Ci to zadanie. Ich atrakcyjna kolorystyka, oryginalne kształty i możliwość spersonalizowania to najmocniejsze walory tego typu promocji. Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania!

Wyświetlanie 1–30 z 57 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 57 wyników

Sprawdź, jakie dmuchane figurki reklamowe mamy w asortymencie

Przyciągające wzrok z daleka, intrygujące i bajecznie kolorowe – takie właśnie są dmuchane reklamy, tworzące tę kategorię. To zróżnicowane postacie, a także przedmioty w powiększonej skali oraz napisy. Ich wybór zależy od branży, w jakiej działasz. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać idealne rozwiązanie lub stworzymy nowy projekt na zamówienie.

Wszystkie oferowane figurki i bramy są wykonane z wysokiej jakości tworzywa PVC, odpornego na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu zamontujesz je na zewnątrz, niezależnie od pogody – deszcz, wiatr i skrajne temperatury nie mają wpływu na nasze konstrukcje. W zestawie z zamawianym dmuchańcem otrzymujesz wygodną torbę transportową – możesz zatem przemieszczać swoją reklamę w dowolne miejsce i mocować ją na organizowanych wydarzeniach czy imprezach okolicznościowych. Dodatkowo zapewniamy prosty zestaw naprawczy, którym szybko załatasz ewentualne usterki. Nasze figurki i bramy spełniają restrykcyjne normy unijne, a ich stan techniczny jest weryfikowany przed oddaniem do użytku. Kupujesz zatem bezpieczne i trwałe konstrukcje, ożywiające Twoją promocję!

Dmuchane reklamy w Twojej strategii marketingowej

Współczesny biznes wymaga kreatywnych rozwiązań, aby zaistnieć w branży. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, tworzymy figurki reklamowe w wybranej przez Ciebie stylistyce. Aby spełniły one swoje zadanie, koniecznie zwróć uwagę na:

  • kolory – powinny one kojarzyć się z konkretną marką, stawiaj zatem na barwy zawarte w Twoim logo, aby ukazać powiązanie z firmą,
  • miejsce montażu – duże konstrukcje promocyjne można spotkać na targach, konferencjach i eventach rekreacyjnych, a także podczas uroczystych otwarć punktów sprzedaży lub usług.

Co wnoszą dmuchane reklamy do działań marketingowych?

Przede wszystkim – wywołują pozytywne emocje, są przeważnie przyjazne w odbiorze oraz zauważalne, dlatego przykuwają uwagę. Nie da się przejść obok nich obojętnie, więc klienci mimowolnie rejestrują przekaz, jaki zawarty jest na figurkach. W naszej ofercie znajdziesz produkty stojące lub wiszące i bramy stanowiące symboliczne wejście do określonej strefy na wydarzeniach plenerowych. Podczas dużych eventów stosują je najczęściej sponsorzy i organizatorzy imprezy, a także firmy chcące skorzystać z okazji wypromowania swoich usług.

Wybierz dmuchane reklamy dla siebie!

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie zwlekaj i już dziś złóż zamówienie! Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy najlepszą formę współpracy. Zapewniamy możliwość zakupu konstrukcji lub wzięcia ich w leasing.