Dmuchane kule i baseny do Zorbingu

Choć Zorbing powstał stosunkowo niedawno, bo w 1994 roku w Nowej Zelandii, to praktycznie od razu zyskał ogromną popularność. Nic dziwnego, dmuchane kule do Zorbingu dają fantastyczną możliwość poczucia stanu kontrolowanej nieważkości! Zabawa ta polega na wejściu do przezroczystej kuli sferycznej, a następnie staczaniu jej z różnych nawierzchni: ze zbocza góry, delikatnego pagórka. Dmuchane kule można wykorzystać również do… poruszania się wzdłuż strumienia! Możliwości jest naprawdę sporo, a chodzenie po wodzie nabiera nowego znaczenia!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Dmuchane tory do Zorbingu - uwolnij żądzę rywalizacji!

W naszym sklepie, poza kulami sferycznymi, można nabyć również akcesoria uzupełniające, które zwiększają możliwości zabawy, a tym samym dostarczają niesamowitych przeżyć. Jednym z chętniej wybieranych produktów są dmuchane tory to Zorbingu. Świetnie sprawdzają się podczas gier bazujących na rywalizacji, gdzie udział bierze więcej osób. Kto szybciej przejdzie tor, a kto zrobi to z większą gracją? Rewelacyjna rozrywka pełna śmiechu jest gwarantowana! Dodatkowo dmuchane tory do Zorbingu można stosować w miejscach, gdzie normalnie nie ma możliwości bezpiecznego użytkowania kuli sferycznej, ale również podczas imprez w plenerze. Wówczas takie dmuchane tory pozwalają na wydzielenie bezpiecznej przestrzeni do użytkowania kuli do Zorbingu.

Dmuchane rampy do Zorbingu, czyli upadek kontrolowany

Innym, niezwykle ciekawym gadżetem, są dmuchane rampy, które zainteresują zwłaszcza miłośników ekstremalnych przeżyć. Umożliwiają one szybkie staczanie się z wysokości. W ofercie naszego sklepu znaleźć można dmuchane rampy do Zorbingu o wysokości aż 5 metrów!   Gwarantujemy - odczucia podczas staczania się w kuli do Zorbingu są nie do opisania! Oferowany produkt świetnie sprawdzi się w czasie różnego typu festiwali oraz imprez plenerowych, podczas których Zorbing będzie jedną z głównych atrakcji.

Dmuchane kule do Zorbingu i akcesoria - Informacje techniczne

Oferowane dmuchane kule do Zorbingu oraz dodatkowe akcesoria (dmuchane rampy oraz tory) wykonane są z wytrzymałego i bezpiecznego tworzywa PVC, dostępne są w kilku rozmiarach (średnicach). Produkty objęte są roczną gwarancją, a także spełniają wymagania obowiązującej normy UE-EN 14960 – Nadmuchiwany sprzęt do zabawy. Każdy przedmiot wyposażony jest w instrukcję użytkowania oraz tak zwane „łatki” (do drobnych napraw sprzętu. Całość zapakowana jest w torbę transportową.

Niesamowite przeżycia dla każdego!

Nowoczesny design oraz przezroczyste tworzywo kul sferycznych pozwalają na zwiększenie intensywności przeżyć w czasie zabawy. Zorbing to świetna rozrywka oraz sposób na spędzenie wolnego czasu. Mogą brać w niej udział zarówno osoby dorosłe, jak i starsze dzieci. W większości kul sferycznych mogą przebywać maksymalnie dwie osoby, zatem rozpoczynając przygodę z Zorbingiem, można spróbować swoich sił w towarzystwie kogoś doświadczonego. To sposób na poczucie się choć przez chwilę jak kosmonauta w stanie nieważkości. W asortymencie naszego sklepu dostępny jest również dmuchany basen do kul wodnych. Stanowi on świetne uzupełnienie dla wyżej wspomnianych akcesoriów, takich jak tory oraz rampy do Zorbingu. Zachęcamy do zakupów!