Praca

Poszukujemy EFEKTYWNEGO Przedstawiciela Handlowego

Jesteśmy stabilną i dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą dmuchane urządzenia do zabawy dla dzieci na place zabaw oraz rozwiązania do wewnętrznych sal zabaw. Posiadamy nieograniczone możliwości produkcyjne i zdecydowanie największy asortyment produktów na polskim rynku, co można zobaczyć na naszych stronach – sklepach internetowych www.e-dmuchance.eu oraz www.e-salezabaw.pl. W związku z rozwojem nowych strategii sprzedaży, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednie dotarcie z katalogami do klientów z wielu branż będących potencjalnymi kupującymi nasze rozwiązania.
  • Działanie na jednym z dwóch obszarów: Polski południowo-wschodniej (lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie) lub północno-wschodniej (warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie).
  • Przedstawienie klientom dedukowanej oferty po przeanalizowaniu ich potrzeb.
    Realizacja wyznaczonych zadańs przedażowych,
  • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie klientów, nawiązywanie i samodzielne rozwijanie kontaktów handlowych,
  • Utrzymanie długofalowych, pozytywnych relacji z obecnymi Klientami,
  • Zbieranie informacji dotyczących rynku i konkurencji,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, raportów i zestawień sprzedaży.

Wymagania:

  • Doskonała umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Posiadanie własnego auta,
  • Prowadzenia własnej działalności gospodarczej do rozliczeń,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (znajomość branży urządzeń rozrywkowych będzie dodatkowym atutem).
  • Akceptujemy możliwość pracy kandydata jednocześnie na innym stanowisku handlowca podróżującego po wyżej wymienionym terenie.
  • Komunikatywność, otwartość, odpowiedzialność i rzetelność,
  • Dbanie o dobre imię i interesy Pracodawcy,
  • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań,
  • Umiejętności sprzedażowe,
  • Dążenie do realizacji wyznaczonych celów,
  • Umiejętność rozpoznawania oraz wykorzystywania potencjału rynku,
  • Dyspozycyjność i motywacja do pracy w terenie (częste wyjazdy służbowe),
  • Umiejętność analizy i interpretacji danych rynkowych,

Oferujemy:

  • Współpracę z firmą dającą ogromne możliwości rozwoju sprzedaży. Do tej pory z wielkimi sukcesami sprzedawaliśmy produkty tylko bezpośrednio przez nasze sklepy internetowe. Rozwijamy bezpośrednią sieć sprzedaży widząc ogromny potencjał na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie opierające się na 2 filarach:
    – do 15% prowizji ze sprzedaży wszystkich produktów z naszego asortymentu poprzez dotarcie do klienta i sprzedaż bezpośrednią klientowi.
    – 5% prowizji ze sprzedaży wszystkich produktów sprzedanych przez sklep internetowy bezpośrednio przez kontakt do biura.
    W przypadku wątpliwości o jakich kwotach wynagrodzeń mówimy odsyłamy do naszych wymienionych wyżej sklepów, gdzie widać dokładnie ceny produktów. Rocznie tylko poprzez sprzedaż bezpośrednią z biura sprzedajemy około 10 – 20 sal zabaw oraz około 200 dmuchańców. Ilości te chcemy znacznie zwiększyć poprzez bezpośredni kontakt handlowca z klientami.
  • Samodzielną i ciekawą pracę w dynamicznym i rozwijającym się zespole,
  • Szkolenia pozwalające rozwinąć swoje umiejętności na tym stanowisku,

Nie oferujemy:

  • Pensji oraz podstawy
  • Pokrycia kosztów związanych z dotarciem do klientów takich jak koszt paliwa, koszt amortyzacji zużycia własnego auta, itp.

Gorąco zachęcamy osoby kompetentne do spotkania z nami na rozmowie kwalifikacyjnej. Pomimo braku pensji oraz podstawy oferujemy naprawdę bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne, łatwe do osiągniecia. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz CV.